Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

Fanatik, 1998 tarihinde esnek hava kanalları üreticisi olarak faaliyetlerine başlayan IŞIL Mühendislik A.Ş.’nin yurt içi ve yurt dışı pazarlarında, kapalı otopark havalandırma ve duman tahliye sistemlerinde güvenle kullanılan fan markasıdır.

Yurt içinde geniş pazar payına sahip olan IŞIL Mühendislik A.Ş.’nin 7 ayrı bölgede 15 ana dağıtıcısı ve 100’ün üzerinde alt bayisi bulunmaktadır.

IŞIL Mühendislik A.Ş.’nin ürünleri 4 kıtada 50’yi aşkın ülkeye ihraç edilmektedir. TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde üretilen IŞIL Mühendislik ürünlerinin kalitesi, üretim tesisi içinde bulunan Test Laboratuvarı ile güvence altına alınmıştır ve uluslararası sertifika kuruluşlarınca da belgelenmektedir. IŞIL Mühendislik ürün ailesi, alanında Türkiye’nin en güçlü Ar-ge’si tarafından; kalite, sağlamlık, rekabetçi fiyat, çevre ve insan sağlığına duyarlılık, uygulama kolaylığı, hızlı teslimat gibi kriterler gözetilerek geliştirilmektedir. Bu sürecin kanıtı olarak, uluslararası patentlere sahip, yaratıcı yenilik taşıyan ürünlere sahiptir.

Fanatik, IŞIL A.Ş.’nin “Sürdürülebilir Gelişme” anlayışı doğrultusunda, yeni ürünler ve yeni pazarlarla büyümeye devam etmektedir.

Kalite Politikamız

Fanatik Fan Kalite Politikası

AR-GE ve İnovasyon

Fanatik ürün grubunun tamamı ve üretim teknolojisi, güçlü Ar-Ge’si bünyesinde geliştirilmiştir. Bu gelişim, IŞIL A.Ş.’nin “Sürdürülebilir Gelişim” anlayışı çerçevesinde, sürekli olarak yeni teknolojik yatırımlarla devam etmektedir. Bu yaklaşım, Fanatik’e “pazarın inovasyona odaklı öncü markası” konumunu sağlamaktadır.

Ar-Ge çalışmaları, bir yandan yaratıcı yenilik taşıyan ürünleri, optimum maliyet ile üretebilme yeteneğini kazandırırken, öte yandan montaj süresi ve maliyetlerini düşürerek yatırımcısına katma değer üretmektedir.

Fanatik Ar-Ge Grubu, geliştireceği ürün ve teknolojilerin teknik boyutu üzerinde çalışırken, ürünlerin insan sağlığına ve çevreye duyarlılığı en yüksek düzeyde olmasını “vazgeçilemez koşul” olarak  değerlendirmektedir.

Referanslarımız

Open chat